Aseton
http://aseton.dinozoruz.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 İleri>>
Cevapla
deep_inside

Ya şarkılar iyi güzel de şarkı sözleri neden yok sitede???? lütfen ekleyin bir an önce..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 11 Mart 2006 12:59 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
pentagram17

Demolar çok güzel dier demolarınızı 4 gözle bekliorum.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Mart 2006 3:09 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Wa2sLLs2aW

Şimdi, öncelikle bayansınız diye "yalakalık" yapmak niyetinde hiç değilim " sözüm meclisten dışarı" ..Şarkılar güzel ama, kayıtta bir sorun var sanırım..Kısacası Demoların cok daha iyi olmasına calısmanız, yüklendiğiniz "misyon" acısından cok ama cok önemli diye düşünüyorum..Kesinlikle ama kesinlikle destekliyorum..
Vokal"iye"ye NoT: Sesini daha iyi kullanabilirmişsin gibi sanki !! NE dersin?Belki de kayıttandır ama..O anki Psikolojin pek iyi değilmiş gibi... :)  ...Kİmse kızmasın eleştri yapmıyorum..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 5 Mart 2006 2:46 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kard_l_n17

kork isimli şarkınız çok sağlam olmuş bence ben çok sevdim böle devam etmeniz dileğiyle
Bu mesajın yazıldığı tarih : 3 Mart 2006 10:51 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
celikbilek83

kork isimli şarkınız çok beğendim..sesinize sağlık..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Şubat 2006 12:22 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
juyi

dinlediğim çok grub oldu bu sitede ama ençok beğendiklerim arsıda yer alıyorsunuz başarılarınızın devamını dileri...mutlu ve neşeli kalaın.. bursa da da görmek isteriz sizleri..
moskotunuzda çok şirin..isim vermiyeceğim ama bir grubunda kaplanı var uludağda bir çiftlikte bakıyorlarmış..

(juyi tarafından 24 Şubat 2006 12:06 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Şubat 2006 12:01 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
liret666

sıradan bir kız grubunuz olmadığınız kesin..hayata neşeli bakmanızda bana pozitif bir güç verdi..bu sitede dinlediğim birkaç iyi gruntan birsisiniz...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 21 Şubat 2006 1:52 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
melsoysal

bu site hazır arayüzden hazırlandığı içün istediğimiz gibi "barda ne dinlemek istesiniz?" konulu bi bölüm koyamıoruz. aseton.com’u yapana kadar ben bu soruyu forumdan sormak istiyorum.. böylece forum tartışmalarını üretici yönlendirebilirz :)

herkese tek tek soruyorum.. tarz ve grup olarak.. veya sadece bir şarkı ismi de olabilir..

canlı müzik ortamında ne/neler dinlemek istersiniz?

Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Şubat 2006 8:55 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Thunderfist

Renklerin ustası olarak anılan büyük bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış.  Büyük usta öğrencisini uğurlarken, yaptığı resmi şehrin en kalabalık meydanına koymasını ve yanına da kırmızı bir kalem bırakmasını, halktan beğenmedikleri yerlere çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmesini istemiş.  Öğrenci birkaç gün sonra resme bakmaya gittiğinde resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş.  

Üzüntüyle ustasına gitmiş. Usta ressam üzülmemesini ve yeniden resme devam etmesini önermiş.  Öğrenci resmi yeniden yapmış..  Usta yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını ve yanına da insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı ile bırakmasını önermiş.Öğrenci denileni yapmış.

Birkaç gün sonra bakmış ki resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.  Usta ressam şöyle demiş:

"İlkinde insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı. İkincisinde onlardan yapıcı olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi. Emeğinin karşılığını, ne yaptığından haberi olmayan insanlardan alamazsın.  Sakın emeğini bilmeyenlere sunma ve asla bilmeyenlerle tartışma."

Yaa yaaa.. dimi efenim.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 17 Şubat 2006 4:00 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
kezbanparist

kız grubu görür görmez formunu baştan aşağıya inceleme gibi bir alışkanlığım var.Bu alışkanlığım sizin forumdan sonra iyice pekişti.Çok eğlenceli bulduğum için okumuyorum yazılanları.Çok trajik bulduğum için okuyorum.Her okuduğumda karşı cinslerimizin o klişe ve abuksubuk laflarıyla karşı karşıya kalıyorum ve bu ’’salakça’’(başka kelime bulamadım çok üzgünüm)durumdan ötürü kendi adıma ve hem cinslerim adına cidden üzülüyorum.’’kardeşim biz müziğimizi sunuyoruz kendimizi değil’’tavrını sert bir şekilde bu adamların yüzüne vurmak gerekir.Sizin verdiğiniz cevaplardan ve tutumunuzdanda zaten mavi boncuk dağıtmadığınız belli oluyo.Peki bu adamları ’değişmez’kılan nedir?Hiç bitmeyen bu açlıklarının sebebi nedir?
Takipçilerinizin kaçta kaçı gerçekten müziğinize değer verdiği için takipçiniz hiç düşündünüzmü?Sizin harcadığınız emekmi onların umrunda yoksa kaşınız gözünüz  kızlığınızmı?Çok yazık gerçekten acıyorum böyle insanlara.Bu arada çoğunluk için konuştuğumu belirtmek isterim kesinlikle ’’herkes’’i yargılamıyorum.
Neyse bu sinir bozucu durumu bir kenara bırakaraktan müziğiniz hakkındaki görüşlerimi söylemek istiyorum artık.Şarkıları gayet beğendim kayıtlar kötü fakat hiç sorun değil önemli olan yapılan müziktir.Tabi daha iyi kayıtlarla değerlendirirseniz eğer o şarkıları tadına doyulmaz hale gelirler oda ayrı.Ben gayet başarılı buldum.Haydi kolay gelsin
hörmetler

(kezbanparist tarafından 20 Şubat 2006 2:04 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Şubat 2006 4:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 İleri>>